Malá koupelna

Moderní a na malém prostoru

Malé byty i domy - v každém z nich poměrně často narazíme na malou koupelnu. Správné využití prostoru ve velmi malých koupelnách je skutečnou výzvou. Spojit všechny potřebné prvky této místnosti tak, aby jejich používání bylo příjemné a pohodlné a aby koupelna vypadala úhledně, nebylo vždy snadné. Tady naši specialisté přicházejí na pomoc.

Malá nebo poddimenzovaná koupelna může způsobit mnoho problémů s jejím zařízením. Naštěstí je na trhu mnoho produktů a řešení, která můžeme použít v tak obtížných podmínkách. Sanplast nabízí širokou škálu rozměrů i tvarů sprchových koutů, vaniček a van které budou dobře fungovat v malých koupelnách. Kromě toho, umíme značnou část našich produktů vyrobit na míru, dle individuálních požadavků každého zákazníka. Změna výšky, šířky, vytvoření zářezů nabo šikmích konstrukcí není žádný problém.

Vzhledem k malému prostoru doporučujeme sprchy s posuvnými, nebo zalamovacími dveřmi, které nazabírají další místo při vstupu a výstupu. Pokud preferujete vanu, nezapomeňte ji doplnit vanovou zástěnou, pro rychlou a plnhodnotnou sprchu. Skleněné výplně sprch používejte zásadně čiré. Díky tomu zvětšíte opticky prosotor. Celá koupelna by také měla být laděna do světlých barev.